top of page

Altuğ Sarıyar, Istanbul, 1976.
Dr. Mimar / Phd. Architect

 

Mimari tasarım ve projelendirme odaklı gelişim gösteren kariyeri boyunca mimari tasarım ile birlikte iç mekan-mobilya ve otomotiv gibi tasarım alanının farklı kollarında deneyim kazandı. Yurt içinde ve yurt dışında konut, ofis, otel, AVM ve karma işlevli yapıların projelendirilmesinde tasarımcı ve proje yürütücülüğü görevlerinde bulundu. Halen ANSA Mimarlık'ta tasarım ve uygulama çalışmalarına devam etmektedir. Aktif olarak mimarlık fakültelerinde yarı zamanlı olarak mimarlık eğitimi vermektedir. 

*

Worked as design architect and project manager in numerous projects in the field of architectural and interior design. These works include designing of residential housing, shopping centers, hotels,  mixed-use buildings and interior arrangements in different scales. Continues to work in the field of architecture and interior design at ANSA, also takes part as part time lecturer at various architecture faculties.

 

 

Nazlı Tekin Sarıyar, İstanbul, 1979.
Y. Mimar / Msc. Architect

Akademik eğitim süresinde mimari tasarım ve yapı malzemeleri alanında uzmanlık kazandı.

Profesyonel kariyeri boyunca ofis, otel, konut, ulaşım ve karma işlevli yapılarının projelendirme sürecinde tasarımcı ve proje yürütücüsü görevlerinde bulundu. Halen ANSA Mimarlık‘ta mimari tasarım ve uygulama çalışmalarını sürdürmektedir.

 

*

Worked as a design architect in prestigious institutions that are specialized in the field of architectural design. In many projects of different scale, such as residential, hotel, office, shopping center and mixed-use buildings, has been responsible for as project architect. Gained experience in interior and furniture design. Continues to work in the field of architecture and interior design at ANSA.

 

bottom of page